Volkswagen Passat 1.6 TDI Bluemotion

Avrupa’nın en çok satan arabaları arasında yer alan Volkswagen beğenilen modeli Passat’ı 1.6 TDI Bluemotion olarak marka tutkunlarının beğenisine sunarken büyük ilgi görmeyi başardı.

Volkswagen Passat’ın ilk bakışta öne çıkan özelliği olan Bluemotion performansını arttırmak için otomobilde yer alan bir teknoloji olurken aerodinamik olarak göz dolduran araç kullanıcılardan tam not aldı. Ferah iç hacminin yanında koltuklarının rahat ve kullanışlı olması yolcularında konforlu seyahat etmesini sağlarken 565 litrelik gövde hacmi aileler içinde uygun olacaktır. Çok fonksiyonlu direksiyon simidi, otomatik bagaj açma, elektrikli aynalar standart pakette bulunmakla birlikte sizlerinde beğeninizi kazanacaktır. 100 km.de 6 litre yakıt sarfiyatı ile kendi segmentinde ekonomik bir araç olma özelliğini de sunan Volkswagen Passat 1.6 TDI Bluemotion mutlaka yeni araç almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ederiz.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>