Tesettür Uzun Hırkalar Hangi Kombinlerle Kullanılmalı?

Tesettür giyimine uygun olarak üretilen tesettür hırkalar kullanışlı olmaları, şıklıkları ve birçok giysi ile kombin yapılabilmesi ile tesettür giyiminin en gözde giysilerindendir. Tesettür hırkaların diğer giysilerle uyumlu olması, görsel açıdan olduğu kadar kullanım rahatlığı açısından da önem taşımaktadır. Tesettür uzun hırka modelleri bu açıdan bakıldığında birçok farklı şekilde karşımıza çıkabilmektedir. Serin havalarda sıcak tutması ve şık görüntüleri ile tercih edilen tesettür uzun hırkalar, birçok giysi ile birlikte uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir.

 Siyah Simli Şifon Detaylı Tesettür Yelek

Tesettür Uzun Hırka Kullanımı Nasıl Olmalı?

Tesettür uzun hırkalar, tesettür giyimine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Kuşaklı, fermuarlı, düz ve düğmeli modelleri bulunabilen uzun hırkalar, her türlü giysi ile kombin edilebilmektedir. Tesettür uzun hırkalar boyun bölgesinden diz kapağı bölgesine kadar inen bir uzunluğa sahiptir. Bu bölgelerdeki vücut hatlarını tesettür giyimine uygun olarak kapatan ve belli etmeyen uzun hırkalar, gündelik yaşamda kolaylıkla kullanılabildiği gibi, özel günlerde de şıklıkları ile tercih edilmektedir. Bol paça pantolon tesettür çok rahat bir şekilde kombin edilebilen uzun hırkalar, oldukça şık ve sade bir görünüm sunmaktadır.

 Lacivert Üzeri Taşlı Kapşonlu Tesettür Panço

Tesettür Uzun Hırka Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Uzun hırkalar tesettür giyiminin vazgeçilmez giysilerinden biridir. Özellikle serin ve soğuk dönemlerde, sıcak tutması nedeniyle tercih edilen uzun hırkalar, aynı zamanda şıklıkları ile de özel günlerde tercih edilmektedir. Tesettür kaban modelleri ile birlikte sonbahar ve kış ayları için tesettür giyimde en doğru alternatif olan uzun hırkaların seçiminde dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Uzun hırkalar tunikler ile oldukça uyumlu bir kombin oluşturmaktadır. Uzun hırka seçiminde kombin edilecek olan giysilerle birlikte renk uyumuna dikkat edilmelidir. Bi Bashka Butik olarak sizlere farklı renk ve desen seçenekleri ile uzun hırka modellerini sunmaktayız. Bu seçenekler ile tüm tunik ve elbiselerinizle hırkalarınızı uyumlu bir şekilde kombin etmeniz mümkün olmaktadır. Düğmeli ya da düğmesiz, fermuarlı ya da fermuarsız uzun hırka modelleri birçok renk seçeneği ile sizlere sunulmaktadır.

 Mor Renk Üzeri Taşlı Kapşonlu Tesettür Panço

Uzun Hırkaların Tamamlayıcı Şıklığı

Tesettür giyiminde giyimi tamamlayan en çık giysi olan uzun hırkalar, serin havalarda sizi korurken, şıklığı ile de göz kamaştırmanızı sağlamaktadır. tunikler, elbiseler, uzun elbiseler başta olmak üzere tüm tesettür giysileri ile uyumlu bir kombin oluşturabileceğiniz uzun hırkaları, gündelik yaşantınızda olduğu kadar özel gün ve davetlerde de tamamlayıcı bir giysi olarak kullanmanız mümkündür. tesettür uzun hırkalar diz kapağı bölgesine kadar inerek vücut hatlarınızın belli olmasını engellerken, şıklık ve sadelikleri ile de giysilerinizle birlikte uyumlu bir kombin olarak görülecektir. Bi Bashka Butik olarak diğer tüm tesettür giysilerimizde olduğu gibi uzun hırka modellerimizde de kaliteyi sizlere farklı seçenekler ile sunmaktayız. Tüm uzun hırka modellerimiz dayanıklı kumaştan üretilmiş olup, kesinlikle solmaya neden olmamaktadır.

Bu yazı; Bibashka.com.tr sitesindeki bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>