Tata Vista Quadrajet LX

Hindistan’dan yükselen ekonomik yıldız Son yıllarda ülkemizde ve Avrupa’da ekonomik fiyatı ile tercih edilen araçlar içinde yer alan Tata yeni modeli Vista Quadrajet LX ile pazar payını arttırmayı hedefliyor.
Hindistan’da üretilen ve bölgesel ihtiyaçların haricinde dünya genelinde bir araçtaki gereklilikler düşünülerek vitrine konulan Tata Vista Quadrajet LX dizel ve benzinli versiyonlarla hazırlandı. Tata Vista Quadrajet LX dizel versiyonu 1.3 lt. 95 bg, benzinli versiyonu 1.4 lt. 75 bg olarak tasarlanırken şehir içi kullanımda artılarda kazandırmaktadır. Tata Vista Quadrajet LX elektrikli dört camı, sis farları, sürücü ve yolcu hava yastıkları, klima gibi özellikleri baz modelde yer almaktadır. Manuel şanzıman ve 5 vites ile kullanıcıların ilgisine sunulan Quadrajet LX’in ekonomik fiyatı ile dünya genelinde hayli ilgi göreceği düşünülüyor.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>