Volkswagen Jetta CC Nasıl Bir Araba Şikayet ve Yorumlarınızı Yapabilirsiniz

0

Volkswagen’in güncellenene Orta boyutlu Coupe modeli Çin’in Pekin şehrinde devam etmekte olan araba fuarında satışa çıktı.

vw-jetta-cc

Bu model Volkswagen severler de büyük heyecan oluşturdu özellikle VW Passat CC benzeri 4 kapılı coupe model arabaları sevenlerin büyük beğenisini topladı. Bu konsept tasarımında Volkswagen’in Scirocco modelinde yapılan geniş gövde bölümüne uyguladığı da gözden kaçmadı.

Automotive News tarafından paylaşılan iddialara göre NMC olarak isimlendirilen bu Volkswagen konsept modeli, gelecek versiyonu Volkswagen Jetta sedan modelinin temellerini atıyor.

2016 senesinde satışa çıkması düşünülen güncel Jetta’nın büyütülmüş ve alçaltılmış MQB platformu üstüne konumlandırılarak daha güzel bir hale kavuşturulması Wolfsburglu modelin planları arasında yer almakta.

NMC konsept tasarımına bakıldığında ise bu modelin gerçekten de satışa hazır olduğu görünüyor. Konsept tasarımda görmeye pek alışık olmadığımız normal kapı kolları, geniş dikiz aynaları ve aynı LED ön farlar modelin üretim jenerasyonuna bir hayli yakın olduğunu ispat ediyor. Ancak henüz daha taze makyajlanan Jetta’nın 2016 senesinde nasıl olup da geliştirileceği ise bir başka soru işareti.

Güncellenen Jetta CC (NMC) modelinin satışa Golf GTI motoru ile satışı yapılacağı düşünülüyor. Golf GTI 2.0 l benzinli TSI motoru ile 217 beygir güç üretebilen 0-100 km/s hızlanmasını sadece 6.5 saniyede yapıyor.

Golf GTI maks 244 km/s sürate ulaşabiliyor. Tabi ki Jetta CC tasarımı üretime girdiğinde 1.4 TSI, 1.8 TSI ve daha iyi hacimli dizel motor alternatifi de sunulması beklenmekte.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
Cevabınızı yazın.

ıhlamur fidanı pırlanta konnektör