VEI Set ile Motor Beyni Programlama

0

Yeni nesil araçlarda bulunan Ecu yani elektronik kontrol ünitesi araçtaki elektronik parçaları ve sistemleri yönetir. Herhangi bir arıza olduğunda motor beyinde uyarı ışığı yanar ve bu durumda aracın servise götürülmesi gerekir. Tabi tüm sistemlerin elektronik olduğu bu araçlarda arıza tespiti ve tamiri ancak özel olarak geliştirilmiş elektronik cihazlarla yapılabilmektedir. Metadiag firması olarak ağır vasıta ve iş makinalarının arıza tespiti ve tamiri için gerekli elektronik cihazların üretimini ve ithalatını yapıyoruz.  İthalatını yaptığımız vei set ile arıza kodlarını okuma, detaylı bilgileri görüntüleme ve silme işlemlerini yapabiliyorsunuz. Vei set ile işlem yaparken internet bağlantısı olması gerekmiyor. OBD soketi üzerinden araç üstünde veya masa üstünde işlem yapılabiliyor.

Beyin problemlerinin çözümü için de birçok cihaz kullanılıyor. Beyinde arıza olduğunda araç motoru çalışmayabilir, kalkışlarda ve vites geçişlerinde sorunlar yaşanır. Bu tür sorunlar ortaya çıktığında motor beyni programlama yapılması gerekir. İthalatını yaptığımız autovei cihazıyla mercedes ağır vasıtalarda motor beyni programlama, sürüş beyni programlama, adblue beyin programlama işlemlerini yapabilirsiniz. Obd üzerinden veya masa üstünde beyin dosyasını çekip atma, arıza kodlarını silme işlemlerini yapabilirsiniz. Servislere büyük kolaylık sağlayacak cihazın bütün servislerde bulunması gerekir. Autovei resmi distribütörü olan firmamız Türkiye’nin her yerine cihaz satışı ve teknik destek hizmeti vermektedir.

Beyin tamiri, beyin programlama, anahtar kodlama, adblue iptali, arıza tespiti, arıza ışıklarını söndürme gibi işlemler için ihtiyacınız olan tüm cihazları firmamızda bulabilirsiniz. Metadiag firmamız bu alanda dünyadaki teknolojik yenilikleri yakından takip ederek en yeni elektronik cihazların ithalatını yapmakta ve müşterilerine sunmaktadır. Autovei truck explorer de bu alanda geliştirilmiş en yeni üründür.  Autovei ile aynı zamanda man marka araçlarda EDC-PTM Eşleştirme, EDC-PTR Eşleştirme, Man FFR programlama işlemlerini de yapabilirsiniz. Cihazın yeni bir özelliği de iveco araçlarda VCM beyin programlama yapabilmesidir. Bu eşsiz ürünü Metadiag firmamızdan uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Ürünün bir yıl garantisi vardır. Ayrıca güncelleme ve teknik destek hizmetleri bir yıl boyunca ücretsizdir. Cihazla ilgili teknik bilgileri ve fiyat bilgilerini firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için : http://www.autovei.com.tr/

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
Cevabınızı yazın.

ıhlamur fidanı pırlanta konnektör