Sıfır arabamı oto yıkamacıya verdim fırça vurmuş kılcal fırça çizikleri var ne yapmalıyım?

0

Şu an sinirden titriyorum. Aracı alalı 1 hafta olmadı ve oto yıkamacı arabamı fırçayla yıkamış her tarafta çizikler var. Olayı kısaca anlatayım, malum kış mevsimi yollar çamurlu eve giderken arabamı dıştan bir yıkatayım dedim, içi tertemizdi zaten. Önde bitmek üzere başka bir araba vardı ben de o bitene kadar karşıdaki süpermarketten alışveriş yapaya gittim, 20-25 dk sürdü. Adama fırça vurma demek aklıma gelmedi ama arabanın sıfır olduğu zaten koltuklardan daha sökülmemiş jelatinlerden belli oluyor.
Yıkamacı Suriyeli elemanlar çalıştırıyormuş onlar vurdu benim haberim yok ofisteydim diyor. Çizikler gölgede belli olmuyor, akşam üstü olduğu için hiç bir şey fark etmedim parayı ödeyip eve gittim. Gündüz vakti gün ışığında farklı açılardan bakınca çok bariz fırça izlerini gördüm. Resmen başıma kaynar sular döküldü direkt yıkamacıya gittim siz bu arabaya fırça mı vurdunuz diye sordum, adam dış yıkamayı genelde elemanlar yapıyor ben başında değildim dedi. Suriyeli elemanlar çalıştırıyor onlara sorunca çamur kuruduğu için fırça vurduklarını söylediler.
Şu an ne yapacağımı bilmiyorum benim boya badana takıntım çok ve arabamda ufak bir çizik varsa bile rahat etmem.
Şu an ne yapmalıyım lütfen bir yol gösterin.

Cevaplanan soru
0

kafanı git gördüğün ilk büyük kayaya vur hata senin bilmiyormusun bu şekilde olacağını paraya kıy biraz uğraşırsın sonra böyle

Cevaplanan soru
0
İhsan Filazioğlu(anonim) 0 Yorum

Benzer durum şehirler arası dinlenme tesislerinde benim de başıma geldi. Elinde fırçayla bekleyen adamlar vardı ben yemek yemeye geçtim döndüğümde fırçayla yıkamışlar.

Pasta cila yaptır dedi arkadaşlar ama henüz yaptırmadım. Seramik kaplatmak gerekiyor artık arabayı aldığın gün.

Cevaplanan soru
Cevabınızı yazın.

ıhlamur fidanı pırlanta konnektör