Leon FR Nasıl Bir Araba Yorumları Şikayetleri Buradan Yazabilirsiniz

0

LED ön farları ve güçlü bakışları ile Volkswagen Grubu altında kardeşi Lamborghini tasarımcılarının da katkısının büyük olduğu tasarımı ile büyük beğeni topladı.

2013-Seat-Leon-Cupra-MK3-01

Her ne kadar güzel görünümüyle rüzgarlıklar ve gövde kitine çok ihtiyacı olmasa da daha fazla güç göz çıkartmaz.

new-seat-leon-2019

DP Race olarak isimlendirilen ve Audi, Volkswagen, Skoda ve özellikle de Seat markaları üstünde yoğunlaşan bir Çek modifiye firması. Çek Cumhuriyeti merkezli firmanın şimdiki hedefi ise birkaç ay önce satışa sunulan Seat Leon FR 5 kapı modelinin 1.8 litrelik TSI motoru yapmak.

Audi’nin en başarılı motorlarından birisi olan 1.8 litrelik bu ünite hem yakıt tasarrufuyla hem de performansıyla göz doldurmakta. Ayrıca FR modelindeki en güçlü 2. motor seçeneği olarak da yerini alıyor.

seat-leon-2018

Fabrika istatistiklerine göre 180 beygir güç ve 250 nm tork üretebilen 1.8 litrelik benzinli turbo motor DP Race firmanın modifiyeleri ile 234 beygir ve 359 nm tork güce çıkmış. Çek şirket arbayı bu güce ulaştırmayı MTM Cantronic valf kaldırma kontrol ünitesi sayesinde ve Bastuck marka spor egzoz ünitesi ile yapmış.

Güncellenen Seat Leon bu sebeple Golf 7 GTI modelinden biraz daha iyi hale gelmiş. Öyle ki Audi ilk TT modelini satişa sürdüğünde araba 1.8 TFSI motoru ile 240 beygire yakın güç üretebiliyor.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
Cevabınızı yazın.

ıhlamur fidanı pırlanta konnektör