Kaliteli Mantolama Firmaları

649 görüntülenmeDekorasyonmantolama firmaları
1

Mantolama binanızın tüm mevsimlere uygun üstün performans göstermesini sağlayan yalıtım uygulamasıdır. Birçok kişi dış cephe mantolamanın görselliği ön planda tuttuğunu düşünmektedir ama adından da anlaşılacağı gibi “binanıza manto giydirmiş” olursunuz. Bu mantonun iki farklı özelliğe sahip olduğunu düşünebilirsiniz. Yazın serin tutarken, kışın tam tersi sıcak tutmaktadır.
Peki bunu nasıl yapıyor? İçerisinde bulunan yalıtım malzemeleri (poliüretan, yalıtım maddeleri vb.) içerideki nemin dışarıya çıkmasını sağlarken, ısının çıkmasını engellemektedir. Buda içerideki sıcaklığı kışın korumanızı sağlar. Tabi dışarıdaki soğuğu da içeriye almaması anlamına gelir. %90’lara varan yalıtım sağlamaktadır.
Yazın da içeride bulunan serin havayı dışarıya bırakmamaktadır. Dışarıdaki güneş ışınlarının yaydığı sıcağı da içeriye almamaktadır.
Birçok çeşidi, markası ve özelliği bulunan dış cephe mantolama, uygulayıcı mantolama firmaları ile de özelliklerini değiştirmektedir. Her firma aynı kalitede işçilik ve ürünler sunmaz. İşte burada devreye Atlas Mantolama Sistemleri giriyor. Kurumsal firma güvencesi, yılların verdiği tecrübe ve uzman ekipleri ile içinizi rahatlatacak çözümler getiriyor.


Yapılacak uygulamada kullanılacak tüm ürünlerin markaları, teknik özellikleri, size sağladığı avantajları, geçtiği testleri size yazılı olarak sunarken, uygulamadan sonra binanızın son görüntüsünü de size başlangıç esnasında birebir vermektedir. Buda sonrasında sürpriz ile karşılaşmanızı ortadan kaldırır.
Dış cephe mantolama fiyatları doğru bakış açısı ile düşünüldüğünde oldukça uygun aralıklarda seyretmektedir. Bir binadan bulunan hane sayısına bölündüğünde size dönüşüm olarak getirdiği performans ile kıyaslarsanız oldukça uygun mantolama fiyatları olduğunu göreceksiniz.
Dış cephe mantolama modelleri arasında fugalı, söve modelleri, grenli dış cephe boyası vb. gibi alternatifler bulunur. Görsellikte yalıtım kadar binanın değerini arttıran unsurlardan biridir. Bu noktada bina yetkilileri ile istişare edilerek çizimler yapılıp, son hali ortaya çıkarılır.

Cevaplanan soru
0

Kaliteli mantolama firmaları hakkında görüş öneri ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz

Cevaplanan soru
2 cevaptan 1'ini inceliyorsun, tüm cevapları görmek için buraya tıklayın.
Cevabınızı yazın.

ıhlamur fidanı