Ehliyet Sınav Soruları MEB Sonuçları Ehliyet Yenileme Nasıl Yapılır

387 görüntülenmeGenel
0

Bu Sayfada Ehliyet Sınav Soruları Bugüne kadar çıkmış sorulardan örnekler MEB Sonuçları ne zaman açıklanacak Ehliyet Yenileme Nasıl Yapılır gibi bilgileri paylaşabilir Ehliyet ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Ehliyet adayları direksiyonda fire verdi yayınlandı.Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürürlüğe giren uygulamalarla sınavlarda bazı gereklilikler getirilirken yeni ehliyet alacaklar zorlu parkurda zorlandı.

MEB Tarafından direksiyon sınavında yapılan uygulamalarda sürücü adayları en çok dubalar arasında zorlanırken yaklaşık 10 kişiden 7’si bu parkurda başarılı olamadı. Yeni yönetmelik yürürlüğe girmeden önce direksiyon sınavına ilke kez girenlerin başarı oranı yüzde 95 olarak kayıtlarda yer alırken yeni uygulama sonrasında bu istatistik yüzde 72 olarak gerçekleşti. Direksiyon sınavında en çok park etme konusunda zorlanan bayan sürücü adayları dikkat çekerken düz geri gidemeyenlerinde olduğu dikkat çekti. Yetkililer sürücü sınavını yapan kişilerinde denetlendiğini ifade ettiler.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
Cevabınızı yazın.

ıhlamur fidanı pırlanta konnektör