Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları – Mercedes Arıza Tespit Cihazı

0

Elektronik kontrol üniteli araçlarda ve euro 5, euro 6 normlarına göre üretilmiş araçlarda arıza tespitleri arıza tespit cihazlarıyla yapılmaktadır. Teknoloji geliştikçe arıza tespit cihazlarının özellikleri de gelişiyor. Aracın marka ve modeline göre farklı yazılımlara sahip olan arıza tespit cihazları aracın tüm elektronik sitemlerindeki ve mekanik parçalardaki arızaları tespit ediyor. Arızaların doğru tespit edilmesi ve zamanında giderilmesi zaman ve para kayıplarını önlemektedir. Arıza tespit cihazı aracın elektronik kontrol ünitesine bağlanıyor ve buradaki arıza kodlarını okuyarak arızanın tespit edilmesini sağlıyor. Tamir yapıldıktan sonra arıza sistem üzerinden siliniyor. Bu araçlarda eski yöntemlerle arıza tespiti yapılamayacağı için bütün servisler ve oto tamircileri birçok markayı destekleyen arıza tespit cihazlarını kullanıyor.

Mercedes, man, iveco, volvo, scania, daf, cummins, renault marka ağır vasıta araçları için özel olarak geliştirilmiş arıza tespit cihazlarını en uygun fiyatlarla ve bir yıl garantiyle Metadiag firmamızda bulacaksınız. Firmamızdan alacağınız ağır vasıta arıza tespit cihazı ile motor, hava yastığı, fren, klima, gösterge, şanzıman, konfor sistemleri, kapı sistemleri gibi sistemler üzerindeki arızaları görebilirsiniz. Araç seyir halindeyken canlı değerleri görebilir ve kaydedebilir, sensör değerlerini inceleyebilirsiniz. Tamir sırasında değiştirilen parça varsa, arıza tespit cihazıyla adaptasyon ve kalibrasyon işlemlerini de yapabilirsiniz. Far testi, korna testi, silecek testi, sinyal testi, enjektör testi gibi işlemler de cihazla yapılabilmektedir. Arızaların hızlı tespit edilip giderilmesi servislerin işini kolaylaştırırken, araç sahiplerinin de zaman ve para kayıplarını önlemektedir.

Mercedes arıza tespit cihazı tüm mercedes marka binek araçlarda, ağır vasıta otobüs, kamyon, tır ve ticari araçlarda, mercedes motoru olan diğer araçlarda arıza tespiti için kullanılmaktadır. Mercedes arıza tespit cihazlarıyla tüm beyinlerdeki arıza kodları okunabiliyor, arızanın hangi sistemde ve parçada olduğu tespit ediliyor, arızanın neden oluştuğu ve nasıl tamir edileceği öğrenilebiliyor. Cihazla iletişim kurulan tüm araçlarda canlı değerler hatasız olarak görülebiliyor. Scn kodlama işlemi, adaptasyon, kalibrasyon işlemleri yapılabiliyor.  En yeni versiyonlarıyla ve türkçe dil destekli arıza tespit cihazlarını Metadiag firmamızda bulabilirsiniz. Böylece arızayı tespit etmek ve tamir etmek için fazla zaman ve para harcamanıza gerek kalmaz.

Detaylı bilgi için : www.metadiag.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
Cevabınızı yazın.

ıhlamur fidanı pırlanta konnektör