Şişme Küre Zeplin İle Logonuz Gökyüzünde Uçsun

İnsanların markanızı tanıması ve ürünlerinizden haberdar olması için küre zeplin balonlar harika bir tercihtir. Bu balonlar ile hedef kitlenize kolayca ulaşabilir, onları müşterileriniz haline getirebilirsiniz.

Zeplin modellerinin büyüklüklerine bağlı olacak şekilde 3 ila 7 gün arasında da havada asılı kalmaktalar. Bunlarda etkin olan şeyse hava sıcaklığı ve balon içinde olan gaz miktarlarıdır. 3 gün kullanacağınız modellerin içindeki gaz miktarı da ona göre ayarlanarak sizlere sunulur.

Kaliteli malzemelerden üretilen şişme küre zeplin balonlar, hiçbir hava şartında bozulmaz ve güvenle kullanılabilir. İddialı ve prestijli bir tanıtım için siz de şişme küre zeplin balonlarını kullanabilir, farklı bir konsept ile müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Günümüzde kullanılan reklam alanlarıysa fuar, kutlamalar, açılışlar, şenlik ve değişik olan etkinlikler gibi çok fazla alanda kullanımı açıktır. Gündüzleri daha çok tercih edilse de artık günümüzde teknolojinin de ilerlemesiyle beraber geceleri de kullanılmaya başlanmıştır. Birbirinden güzel olan bu balonların içerisine ışıklandırma sistemi yapılır ve geceleri de reklamın güzel olması gerçekleştirilir.

Klasik reklamcılık ürünlerini bir kenara bırakarak fark yaratmak isteyen firmalar, şişme küre zeplin balonları ile müşterilerinin gözünde iddialı bir izlenim bırakabilirler. Zeplin balonlara bakan insanlar üzerindeki firma logosunu görecek ve ürünlerinize yönelecektir.

İddialı ve prestijli bir tanıtım için siz de şişme küre zeplin balonlarını kullanabilir, farklı bir konsept ile müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Şişme Küre Zeplin ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için; http://sonmezinflatables.com ‘dan veya 0216 526 20 91’den ulaşabilirsiniz.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>