Renault Talisman

Orta sınıfta önceki modelleri ile pek fazla istediğini alamadığını söyleyebileceğimiz Renault Talisman Fransız üretici Renault belki de bu sefer yeni modeli ile aradığını bulabilir. Talisman ismini verdiği model ile Renault bu sınıfta şimdiden rakiplerini endişelendirmeyi başardı. 1.6 dCi EDC otomatik vites 130 ve 160 beygir güç seçenekleri ile Icon ve 1.6 dCi EDC manuel vites 130 beygir güç seçeneği ile sunulan Touch versiyonları Talismanı kullanıcısına sunduğu birbirinden yeni ve farklı özellikler sayesinde çekici bir otomobil haline getirmeyi başarıyor. Otomobilde bulunan 4 Control sistemi ile dönüş çapı daralarak aracınızı dar yollarda döndürmeniz ve konforlu bir sürüş yapmanız mümkün. İç ve dış aydınlatma konusunda da kullanıcısının konforunu ve emniyetini düşünerek hazırlanmış bir otomobil sizleri bekliyor olacak.

Kabin içi ışıkları farklı renkler verecek şekilde ayarlanmış ve tamamen sizin seçiminize göre ayarlanabilir olarak sunuluyor. Dış aydınlatmada da kullanıcısının emniyet ve konforu temel alınarak tasarlanmış. Özellikle viraj ve sis farları düşük görüşün olduğu durumlarda devreye girerek daha fazla bir görüş açısı sunuyor.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>