Perakende Elektronik Terazi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ticaretin her alanını içeren perakende sistemine endüstriyel terazi de dahildir. Perakende satış noktası olarak çıkardığımız her ürünü geliştirmeyi amaçlıyoruz ve bu ürünleri satarken de tüketiciye gerekli olan tüm güveni sağladığımızdan emin oluyoruz. Kullanımınıza hazır halde bulunan her çeşitten terazimizi, hayat kalitenizi arttırmayı amaçlayacak şekilde ürettik. Artık PC tabanlı terazilerimizi satın alarak, her gün ne pişireceğinizi düşünmekten kurtulabilirsiniz. Genişletilmiş ürün tanıtımlarımızla da terazinizi seçerken dikkat etmeniz gereken noktaları size göstermiş olacağız.

DS-781 Fiyat Hesaplayan Terazi

Endüstriyel Terazilere Dair

Endüstriyel teraziler ve terazi sistemleri sürekli etkileşim halinde olup, Endüstriyel Terminal ve Endüstriyel Tartım Platformundan oluşmuştur. Masaüstü, zemin ve ray kantarları halinde bulunmaktalar.  Pek çok alanda kullanılan bu endüstriyel teraziler; mal kabulde, sevkiyatta, üretim içerisinde sıklıkla kullanılır. Elektronik özelliklere sahip olan endüstriyel terazileri satın alırken nerede kullanacağınıza göre seçmenizi öneriyoruz, üstelik bu endüstriyel teraziler farklı kapasite ve IP koruma sınıfına sahip olabiliyor. Endüstriyel terazilerimiz; kuru, ıslak, nemli çalışma ortamlarına uyum sağlayabilmekte, satın alacağınız endüstriyel teraziyi seçerken her şartta çalışabileceğini hatırlatalım. Eğer endüstriyel terazinizi ticari amaçlar içerisinde alıyorsanız terazinizin yasal mevzuatlara ve yetkili mercilerce uygun bir damgaya sahip olduğundan emin olun.

SM-120 Barkodlu Sistem Terazisi

DIGI  İle Yenilikler

Sektörün her zaman başında gelmek isteyenlerden olan DIGI, yenilikçi çalışmalara ve teknolojinin geliştirilmesine önem gösteriyor. Verdiği önem sayesinden Japonya’nın teknoloji devi olmuş olan DIGI için perakende elektroniğine yön verdiğini söyleyebiliriz. Digi terazi de şirketin sektöre yön vermekteki hakkaniyetini gösterir nitelikte. En güncel, en geliştirilmiş ve tüketicinin hayatına gözle görünür bir konfor getiren DİGİ terazilerini sitemizden bulabilir ve satın alabilirsiniz. DIGI, 1990’lı yılların başından beri Türkiye pazarında faaliyet gösteriyor, şimdilerdeyse ÜÇGE Elektronik ile pazara yeni soluklar, yeni teknolojik ürünler getirmeyi amaçlamaktalar. DIGI’nin gelişmiş terazilerine sitemizden göz atabileceğiniz gibi bu yazıda da bazı terazilerinden bahsedeceğiz. DIGI’nin son ürettiği terazilerden olan DS-688 Fiyat Hesaplayan Terazi taşınabilir dizayna sahip. DS-781 modelli terazi ise 99 PLU kapasitesine ve taşınabilir dizayna sahip, RM-60 Akülü de Barkodlu Terazi opsiyonel barkod okuyucu ve nakit kasasına sahip. Bahsedilen bu üç terazi gibi pek çok terazi sitemizde listelenmekte.

DIGI SM-5300

Perakende Sektöründe Terazi Modelleri

Günümüzde çok ileri fonksiyonlara sahip olan teraziler, perakende sektörünün kilit noktalarından biri. Hal böyle olunca her geçen gün rekabetin de etkisiyle yeni terazi modelleri çıkmakta. Bunlardan bazıları için de dokunmatik terazi ve dokunmatik terazinin geliştirilmiş versiyonlarından bahsedilebilir. Sektör geliştikçe, talep arttıkça teraziler de gitgide yeni özellikler kazanıyor, bazı teraziler satış arttırıcı etkiye sahip olabilmek için müşteriyle konuşabilme özelliğine sahip olacak şekilde üretiliyor. Sektör bu kadar geniş olunca sahtekarlıklar da söz konusu olabilip, damgasız terazi satışı yapılabiliyor. Biz bu sahtekarlığın önüne geçebilmek ve tüm gelişmiş terazi modellerini sektöre kazandırabilmek için www.ucge.com.tr adlı sitemizde Japon DIGI’nin ürünlerini sergiliyoruz, ürünleri görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı; Ucge.com.tr sitesindeki bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>