Mini Countryman

Mini Countryman’e bayılacaksınız,Mini Countryman efsaneleşen çizgisinde ufak değişikliklerle iddiasını sürdüren ünlü marka Mini Cooper’ın yeni gözdesi olarak hazırlanırken Temmuz ayında satışa sunulması planlanıyor.

Mini Countryman ünlü markanın önemli değişikliklerle karşımıza çıktığı bir model olma özelliğinin yanında yapılan testler neticesinde alınan sonuçlarda serinin umut vaat ettiğini ortaya koyuyor. 4 Tekerlekten çekiş özelliği ile zorlu yol şartlarına meydan okuyan Mini Countryman modifiye edilen çamurlukları ve 16 inç jantları ile karizmatik bir duruş sergiliyor. LED sis farları ve yenilenen ızgarasının çok hoş durduğunu düşündüğüm araçta dış renklerde metalik orman yeşili, metalik gri ve starlight metalik mavi otomobile ayrı bir hava katıyor. Lastik basınç kontrol sisteminden ses sistemine kadar farklı teknolojileri de yaşamanızın mümkün olduğu Mini Countryman’in koltuğuna geçmek için sabırsızlanacağınızı düşünüyorum.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>