Mercedes Vito V serisi minivan araç

Mercedes, son yıllarda ticari araçlara verdiği önemi artırarak sürdürüyor.Mercedes, V serisi minivan araç modellerinden sonra bu modellerin ticarete daha elverişli olan versiyonlarını tanıttı.Dış görünümü diğer Mercedes V serisi modellerin den farklı değil Vito sadece tamponların rengini, farklı jant modelleri gibi ayrıntılar ile farklılık yaratıyor.İç dizaynın da görünüm olarak çok fazla yenilik taşımayan yeni Mercedes Vito’da yenilenen direksiyon dikkat çekerken; dikkat sensörü, elektrikli ön koltuk, otomatik park asistan, farklı donanım paketi ile sayısı sekize kadar çıkabilen hava yastıkları, kör nokta sensörlerı gibi bir çok teknolojik yenilğıe sahip.
Panel , Crew, Tourer isimli üç farklı alt modelin yanı sıra binek olarak kullanıma uygun olan Pro ve Select seçeneklerine sahip.Bu modeller 4895 milimetre, 5140milimetre, 5730milimetre olmak üzere üç farklı uzunluk değerlerine sahip. Maksimum yükseklik 1910 milimetre olan yeni Vito, En fazla 1.369 kilogram yük depolaması sunuyor.
Kaputun altında ise farklı dizel motor seçeneği bulunmakta, biri 1.6 l motor hacmli , dört silindir. Bu motor seçeneği ile 88 ve 144 beygir gücünde iki alternatif ile satışa sunulmakta. Diğer motor seçeneği ise 2.15 l hacimli yine dört silindirli motor seçeneği. Bu motor seçeneği de 136, 163, 190 beygir gücüne sahip alternatifler sunuyor.Değişik donanım paketlerinde dört teker den çekiş ve sadece önden çekiş veya sadece arkadan itiş seçenekler sunulurken 6 ileri manuel ve 7 ileri otomatik vites seçenekleri bulunmaktadır.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>