Mercedes-Benz GLC

Dünya otomobil pazarında çok sağlam bir yeri olan ve sadece dünyada değil ülkemizde de geniş bir hayran ve kullanıcı kitlesi bulunan Mercedes Benz in binek otomobillerde yakalamış olduğu çizgi SUV segmentinde de kendini belli ediyor. Markanın orta sınıfta yer alan SUV u yeni hali ile kullanıcıların karşısına çıktı. Ülkemiz yollarında Mercedes-Benz GLC serisi ismi ile göreceğimiz aracın GLC 250 4Matic, GLC 220 d 4Matic, GLC 250 d 4Matic şeklinde farklı motor seçenekleri ile sunulduğunu belirtelim. Bu motorlar sırası ile 2,0 benzinli ve 211 hp güç, 2,1 lt dizel ve 170 hp güç, 2,1 lt dizel ve 204 hp güç üretecek şekilde sıralanıyorlar.

Bu üniteler GLC yi performans konusunda yeterli seviyelere çıkarabiliyor ve beklentileri karşılıyor. Kullanıcılarına alışık olunan Mercedes Benz konforunu da yaşatmaktan kaçınmayan marka, geniş iç hacmi ile yeterli baş ve diz mesafesini sunmakta. Eksi olarak söylenebilecek pek bir şey olmasa da led veya xenon farların olmamsı ilk etapta göze çarpıyor.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>