Mercedes B180

Otomotiv sektörünün en köklü markalarından olan Mercedes son yıllarda rakip markaların ataklarına karşılık verebilmek için araştırmalarını sürdürürken yeni modellerle piyasadaki iddiasını sürdürmeye çalışıyor.

Mercedes-A sınıfındaki yeniliklerinin ardından piyasaya sunduğu B180 CDI ile özellikle ailelere elverişli bir otomobil sunarken sunduğu kayda değer teknolojik özelliklerde dikkat çekiyor. Mercedes-B180 CDI öncelikle kaliteli bir sürüş keyfi yaşatacağını duruşu ile anlamanızı sağlarken koltuklarının konforu ve duyarlı direksiyonu sizin yolun her anını hissetmenizi sağlıyor. Düşük yakıt tüketimi özellikle uzun yolda kendini gösterirken geliştirilen teknoloji sayesinde kusursuz kılınan şanzımanı da bizlerden tam not alıyor. Mercedes’in aşina olduğumuz konsolu ile satışa sunulan Mercedes-B180 CDI’ın tek handikapı bizce pahalı donanımları olacaktır.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>