Mastretta MXT

Meksika yol kaplanını hazırlıyor yayınlandı.Otomotiv sektöründe gelişme gösteren ülkeler arasında yer edinmeye çalışan Meksika 2015 yılında piyasaya çıkarmak için hummalı bir çalışma sürdürdüğü Mastretta MXT’nin ilk verileri araç hakkında merak uyandırdı.

Mastretta MXT küçük coupe tarzında tasarlanırken geçtiğimiz yıl Avrupa için planlanan lansmanında çıkan sorunların aşılması ve bu yıl gerçekleşmesi üreticiler tarafından hedefleniyor. Araç ağırlığı 1000 kilogram olarak açıklanan aracın 2.0-litre EcoBoost motorunun 250 bg’le desteklenmiş gücünün performans yönünden beklenenin fazlasını vereceği düşünülüyor. Mastretta MXT dijital kadranı, sportif konsolu ve gayet ulaşılabilir kontrol düğmeleri ile hız tutkunlarının hayal ettikleri sürüş keyfini yaşatacak gibi görünmektedir. Spor koltuklar ve tasarım coupe tasarımın temel yapı taşlarını oluştururken Mastretta MXT’ye ilk bakışta fark edilmektedir.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>