Lexus SUV

Lexus SUV Premium segmenti başlattı,Otomotiv sektörünün uzun yıllardır en iddialı ülkeleri arasında yer alan Japonya’nın sektördeki ünlü markası Lexus SUV segmentinde yine bir ilke imza atmayı başardı.

Lexus Pekin Motor Show’da otomobil tutkunları ile buluşturmaya hazırlandığı NX modeli ile aynı zamanda ilk turbo modelini de kullanıcıların beğenisine sunacak. Lexus NX yeni nesil olarak tanımladığı aracında etkileyici çizgiler ve tasarımla dikkat çekerken plastik çamurluklar ve daha birçok ayrıntı da modelde yer alıyor. Orta sınıf SUV segmentinin yeni üyesi Lexus NX etkileyici görünümü ile dikkat çekerken iç tasarımında da beğeninizi kazanacağını düşündüğüm çizgileri sunmayı başarmış. Segmentinde yarışacağı Audi Q5, BMW X3, Mercedes-Benz GLK, Volvo XC60 gibi efsaneleşen araçlar içinden sıyrılmaya çalışacak olan Lexus NX’in göreceği ilgi önümüzdeki günlerde belli olacaktır.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>