Land Rover Discovery

16 Nisan’da başlayan New York Auto Show’da yeni piyasaya sürülmek üzere hazırlanan otomobiller yarışırken içlerinde duruşu ile başka bir söze gerek bırakmayan Land Rover Discovery görenleri büyülemeyi başardı.

Land Rover Discovery fuarın en gözde otomobillerinden biri olurken araçta beni en etkileyen bölgelerden biri olan gösterge panelinin ihtişamına sizlerinde hayran kalacağınızı düşünüyorum. Orta konsolda kolay ulaşılabilir ve kullanışlı kumandalar sayesinde birçok komutu rahatlıkla vermeniz mümkün olurken Head-Up Display sistemininde yeni başlangıç olacağını düşünüyorum. Yeni Land Rover Discovery zorlu yol şartlarında sizleri üzmeyecek teknik özelliklerle hazırlanırken arka kapı kollarının olmaması klasikleşen çizginin dışına çıkıldığını gözler önüne seriyor. Üçüncü sıra koltuklar ile 7 kişinin rahatlıkla seyahat edebileceği Land Rover Discovery arka koltuklara video konferans verebilmeniz bile düşünülmüş.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>