Jeep Wrangler Polar

Frankfurt Motor Show’da yapılan lansmanında hayran kaldığım ve sınırlı sayıda üretimi ile daha da çekicilik kazanan Jeep Polar Wrangler itiraf etmeliyim ki hayallerimi süslemeyi başardı.

İtalyan ve Alman ortaklığı ile yıllardan beri çizgisini bozmadan otomotiv sektöründe devleşen Jeep markasının sadece sınırlı sayıda üreteceği Wrangler Polar özel ekipmanlarla hazırlanırken her detayın üzerinde emek harcandığı hemen fark ediliyor. Sert görünümünün altındaki gücü ilk bakışta hissedebileceğiniz Jeep’in efsane modelleri arasında gireceğini düşündüğümüz Wrangler Polar 18 inç alaşımlı jantları, çok fonksiyonlu direksiyonu, otomatik kliması, UConnect multimedya sistemi Navigator teknolojik açıdan da dolu bir araç olarak görülüyor. 6 vitesli manuel şanzımanı ya da 5 otomatik vitesi seçebileceğiniz Wrangler Polar arazide yapılan testlerden de tam not almayı başarmış bulunmaktadır.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>