Infiniti M30d S Premium

Etkileyici ve lüks tasarımı ile otomobil meraklılarının dikkatini çeken Infiniti M30d S Premium kendi segmentinde öne çıkarken teknoloji, konfor, gücün birleşmesi bu araçta yaşanabilir.

Infiniti M30d S Premium karizmatik görünümünü tamamlayan ferah iç mekanında sıra dışı kokpit sizleri de sanırım etkileyecektir. Fonksiyonel ve kolay erişilebilen kontrol panellerinin haricinde rahat takip edilebilen kadranı da sizlerin sürüş keyfinizi kusursuz hale getirebilmek için düşünülmüştür. Güç ve fren mesafesi ile mükemmel yol tutuşu haricinde güvenliğiniz düşülerek araca ilave edilen donanımlarda kullanıcıların yüzünü güldürmektedir. Ülkemizde çok fazla göremediğimiz bir marka olmasına rağmen kullanıcıya sunduğu avantajlarla gelecek yıllarda pazar payını arttıracağını düşündüğümüz Infiniti M30d S Premium modelinde özellikle geniş aileleri için düşünülen geniş bagaj kapasitesi de seyahatlerinizde size avantaj sağlayacaktır.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>