Hyundai i20 coupe

Hyundai i20 coupe, kardeşinden biraz daha farklı tasarımıyla göz önüne çıkıyor.Hyundai, Kasım ayında satışa çıkardığı beş kapılı Yeni i20 modelinden sonra şu sıralarda da sportif bir versiyon olan i20 Coupe’yi hayranlarına sundu. i20 Coupe, beş kapılı kardeşinden bütünüyle farklı bir tasarımla üretilerek satışa sunulması bekleniyor.

Hyundai, ilk kez bir B-segmenti otomobili mevcut beş kapılı versiyondan tamamen farklı olarak bir tasarımla dizayn etti. Dinamik tasarımı ve çarpıcı iç dizaynıyla özellikle genç kullanıcıların beğenisine sunulan i20 Coupe, lifestyle ve trendlere ilgili olan kişilerin de ilgisini çekecek kadar iddialı bir duruş sergilemekte.

Hyundai i20 Coupe, eşsiz hatlardan oluşan siluetiyle ön plana çıkarken, aynı zamanda beş kapılı kardeşinden bağımsız şekilde A, B ve C sütunlarıyla da farklılık göstermekte. i20 Coupe, ön kısımda Hyundai’nin karakteristik altıgen ızgarasına bütünüyle farklı bir bakış açısı getiriyor.
Ters altıgen ızgara, yeni geliştirilmiş ön tamponda farklılık oluştururken aynı zamanda aracın daha dinamik görünmesine de katkıda bulunmuş.

Arka tarafta da buna benzer şekilde beş kapılı, kardeşinden ayrılan i20 Coupe; dinamik, çevik ve daha estetik bir ambiyansla öne çıkmakta. Yukarı doğru uzanan omuz çizgisi ve daha geniş çamurluk ağızlarıyla akıcı bir tasarım sergileyen otomobil, 336 L bagaj hacmiyle de halen sınıfının en pratik ve en kullanışlı otomobillerinden biri olduğunu herkese gösteriyor.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>