Ford Fiesta 1.0

Fiesta kendi segmentinde liderliğe koşuyor.Otomotiv sektöründe yeni teknolojileri ve tasarım harikası modelleri ile her yıl dikkat çeken araçları piyasaya süren Ford Fiesta 1.0 ile yine yüksek beğeni kazanmayı başaracak gibi görünüyor.

Ford Fiesta 1.0 üç silindirli 1.0 motoru ile kullanıcılara sunulurken ödüllü EcoBoost teknolojisi ile ekonomik tüketimle araç arayışında olan kişilerin ilk tercihlerinde yer alacaktır. Seri kullanımımı il dikkat çeken Ford Fiesta 1.0 özellikle kalabalık olmayan aileler için keyifli ve ekonomik yolculuklar vaat etmektedir. İç konsolunda kolay ulaşılabilir kumanda düğmeleri ve sürücüyü yormayan direksiyonu ile öne çıkan araçta ikinci ve üçüncü viteste biraz ses olmasına rağmen bunun çok büyük bir olumsuzluk olmadığını düşünmekteyim. Önden çekişli 5 ileri vitesi ve 79 bg motor gücü ile Ford Fiesta 1.0 sizlerinde otomobil seçimlerinizde yer alabilir.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>