Evden eve nakliye

Nakliyatta Temel Prensipler Evden eve nakliye ve ofis taşımacılığı firmaları ile eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde taşınabilmesi için öncelikle firmaların eksperleri tarafından incelenmesi gereklidir. Eşyaların boyutları, eşyayı alacak araç hacmi ve sayısı, kullanılacak kaliteli özel ambalaj malzemesi, kullanılacak uzman eleman sayısı, eşyaların alınacağı ve taşınacağı katlar önceden planlanır ve buna göre size en uygun fiyat teklifi sunulur. Tecrübeler doğrultusunda, ekspertiz aşaması ihmal edildiği takdirde , taşınma günü ve taşınma esnasında istenmeyen sorunlar meydana gelebilmektedir. Uzman eksper ile bir planlama yapılmadığı takdirde, asansör, merdiven darlığı, eşyaların çokluğu, gelen kamyonun yetersizliği gibi aklınıza gelebilecek en tuhaf aksilikler meydana gelebilmektedir. Taşınılan yeni yerin fiziki şartları da önemli olduğu için, taşıma yapılacak yeni alanın da ekiplere gösterilmesi firmalar için önem arz etmektedir.

Tüm bu aşamalar yerine getirildikten sonra, evden eve nakliye ve ofis taşımacılığı firmaları tarafından müşteriye en uygun teklif sunulur ve müşterinin, teklif edilen fiyata nelerin dahil olduğunu detaylı bir şekilde belirleyip, not etmesi amaçlanır. Anlaşmanın akabinde taşınılacak gün ve kamyonun geliş saati üzerinde anlaşmaya varılır ve taşıma işinin ilk etabı böylece tamamlanmış olur. Beyaz eşyalarınızın, elektronik eşyalarınız montajlanması ve ambalajlanması yine firmaların uzmanları tarafından gerçekleştirilebilir. Mobilyalar, beyaz eşyalar ve koltukların hasar görmemesi için ambalajlama titizlikle firmalar tarafından gerçekleştirilir. Ambalaj malzemesinin seçimini yine uzmanlarla ile birlikte siz gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>