Citroen DS5

Doğa dostu Citroen DS5 BlueHDi.Dünya genelinde her geçen yıl on binlerce araç asfaltla buluşurken Fransızların ünlü otomotiv markası tarafından doğa dostu motor BlueHDi teknolojisi ile üretilen Citroen DS5 yeni nesil araçlar içinde dikkat çekiyor.

Citroën DS5 BlueHDi start-stop motoru, altı vitesi ve tasarımı ile dikkat çekerken 2.0 litre ve 180 bg motoru ile performans yönünden de kullanıcılara keyifli bir sürüş sunmayı vaat ediyor. Euro6 uyumlu yeni egzoz sistemi sayesinde karbon monoksit salınımını azaltması aracın en dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. Avrupa’da uygulanan vergilerden muafiyet sağlayan kilometre başına CO2 114 gram emisyon bu aracın yurtdışından hayli ilgi görmesini sağlayacak gibi görünüyor. Citroen çizgilerini bu araçta da görmemiz mümkün olacağı gibi iç dizaynı ve dış tasarımı ile de bizlerden tam not almayı başaran aracı mutlaka incelemenizi öneririz.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>