BMW’nin M4 GTS modeli

Sürüş potansiyeli en iyi olan BMW’nin M4 GTS modeli, agresif ve aerodinamik bir gövde kitiyle satışa sunulacak.

Bu kitle beraber gelen yeniliklerin başında yeni bir kaput ve ayarlanabilir karbon arka kanat gelirken, titanyum egzoz ve karbon fiber difüzör dikkat çekiyor. Michelin lastiklerinin kullanıldığı araçta alaşım jantlar otomobile farklı bir hava katmış.

İç tasarımda ise M4’te standart olarak kullanılan direksiyon simidi kullanılmış aynı zamanda da karbon fiber parçaların kullanıldığı koltuklar da M4 ile standart gelen paket içinde. Hafifletilmiş orta konsol, kapı süslemeleri öne çıkan unsurlar arasında.

Böyle bir aracın içinde de ona yakışır bir motor var altı silindirli 3.0 lt TwinPower Turbo bir motor yerleştirilmiş. 500 Hp güç üretebilen motor 600 Nm tork üretebiliyor, Çift kavramalı 7 kademeli bir şanzıman ile kombine edilmiş. 0 dan 100 kilometre hıza ise 3.8 saniyede ulaşabiliyor M4 GTS’in en yüksek hızı ise 305 kilometre olarak duyuruldu.

Fiyatı henüz açıklanmayan araç yalnızca 700 adet üretileceği söylendi.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>