BMW 3 Serisi 316d

Serisinin yeni dizeli yayınlandı Alman otomotiv devinin efsaneleşen serisinin en tutulanı olma özelliğini taşıyan 316d dizel bir araçtan beklenilen performansın fazlasını vermeyi bilecektir.

BMW 3 Serisi 316d uzun dingil mesafesi ile daha büyük bir hacim sunarak sizlerin konforlu seyahat etmenizi sağlarken aynı zamanda her yol şartında sizleri sıkıntıya düşürmeyecektir. Agresif ve etkileyici hatları araca ilk baktığınızda hemen kendini göstermekle birlikte spor tarz otomobil görünümünü de yansıtacak çizgiler araçta yer almaktadır. Fabrika tarafından yapılan testler sonucunda 0’dan 100 km hıza sadece yaklaşık olarak 10.9 saniyede çıkabilen 316d bilindik dizel motorların seslerinin aksine düşük sesi ile de sizleri şaşırtmayı başaracaktır. Sürüş kalitesi ile ünlü markanın yüzünü kara çıkartmayan 316d düşük yakıt tüketimi sayesinde sizlerinde yüzünü güldürecektir.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>