Bentley Continental V8

Bentley Continental V8 bir otomobilde genelde aranılan özellikler arasında yer alan karizmatik duruş, yol tutuş, performans ve estetiğin tümünü sizlere yaşatmayı vaat ediyor.

Bentley Continental V8 spor otomobil meraklılarının rüyalarını şimdiden süslerken karizmatik görünümü ve yüksek tonajına rağmen performansı ile bizleri de etkilemeyi başardı. 2.5 Tonluk ağırlığı ile fabrika verilerine göre 100 km. 10.6 yakıt sarfiyatı böyle bir araç için çok yüksek olarak değerlendirilemez. Emniyetli seyahat etmeniz için geliştirilen performanslı fre sistemi ve süspansiyon özellikleri ile öne çıkan Bentley Continental V8 ünlü markanın kendi çıtasını yükselttiğini de bizlere gösteriyor. Tüm tekerleklerden çekiş sistemi sayesinde kötü yol şartlarında bile sürüş zevkinizi tatmin edeceğini düşündüğümüz aracın tek ve en büyük handikapı elbette çoğumuz için yüksek satış fiyatı olacaktır.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>