Audi SQ5 3.0 TDI

Exclusive detaylar Audi SQ5 ile geliyor Spor araçlarda klişeleşen benzinli motor seçeneğini ortadan kaldırmaya aday olan Audi SQ5 3.0 TDI pazarın yıldızları arasında dikkat çekerken dizel motorla satışa sunuldu.

Audi SQ5 3.0 TDI  spor görünümün altında SUV segmentindeki görünümü ile görenleri etkilerken kapı eşiklerinde vites topuzuna, iç dizaynından konsoluna kadar özenle düşünülen ellerden çıktığını hepimize gösteriyor. Malzeme kalitesi ile dikkat çeken Audi SQ5 3.0 TDI 5 kapılı olması ve geniş iç hacmi ile iyi bir aile otomobili çizgisini de yansıtıyor. 100 km. hıza sadece 5.1 saniyede çıkarken dizel motor olmasına rağmen ses yönünden sorun çıkarmayan Audi SQ5 8 vitesli otomatik şanzımanı ve tiptronic vitesiyle sizlere konforlu bir sürüş deneyimi vaat ediyor. Olumsuz yol şartlarında yapılan testlerde dikkat çeken sonuçlar alan SQ5 bu segmentte bir otomobil almayı düşünenlerin mutlaka incelemelerini tavsiye ettiğimiz araçlar arasında yer alıyor.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>