Audi A7 Sportback 3.0 TDI Competition

Audi, meşhur turbocharged direct Injection teknolojisinin 25 senesini kutlamak için 2014 A7 Sportback 3.0 TDI’yi çıkarttı.Özel bir baskı modeli dikket çekici performans özellikleri ve şık tasarımı ön plana çıkıyor.3.0 hacimli BiTDI dizel motor 326 beygir güç üretirken küçük emisyon değeri ve yakıt ekonmisi sunuyor.

0’dan 100 kilometreye sadece 5.1 s ulaşan 2014 Audi A7 Sportback 3.0 TDI Competition araç modeli elektronik olarak sınırlandırılmış hızla 250 km maksimum hıza ulaşıyor.Dış S-Line sport paket, sürüş yüksekliği 20 mm tarafından düşürülmesine de sahiptir.

Orada da taraf – 20″ 265/35 R20 lastik ile donatılmış boyalı siyah alışıldık beş kollu W tasarımında çok büyük bir takım. Aynı zamanda kırmızı fren kaliperleri ve en ön ve arka akslar 17″ formatında diskler vardır.Dış tasarımda S-Line paket ve paket kara parlak gövde dinamik bir güzellik katıyor. Parlak siyah egzoz borusu, V6 T logo çamurluklar, siyah dış ayna gövdeleri ilgili özellikler dikkat çekiyor.İç tasarımda özgün renkler ağırlıkta siyah, Valcona deri siyah ya da ay gümüş kaplamalı ve S line kabartma ile donatılmış spor ön koltuklar bulunuyor.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanabileceğiniz HTML kod etiketleri:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>